Емили Ратајковски го покажа рамниот стомак на 12 дена по породувањето

Популарната манекенка Емили Ратајковски го покажа рамниот стомак после само 12 дена од породувањето.

Ратајковски се породи на 8 март и тоа е нејзино прво дете кое го доби во бракот со филмскиот продуцент Себастијан Бир Меклард.

Јавноста е воодушевена од изгледот на манекенката, а еден од лавината коментари гласи: „Па како??? Штотуку роди.“

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде