Ексклузивно видео: Апсење на познат дилер на патарината кај Велес

Порталот Медиа.мк објави ексклузивно видео на кое се гледа како полицијата апси на патарината кај Велес. Според порталот уапсен е познат дилер на хероин. Очевидец на настанот го испратил видеото од ефективната акција на полицијата во која според изворот на Медиа.мк запленет е и хероин.

Се очекуваат повеќе информации од МВР.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде