“Ексклузивно пред камерите се огласи и бившата на Кајмакоски“ (Видео)

Даниел не пиеше дро*га си пиеше од оние апчињата шо се за смирување, трамадоли шо се….

Интервју од неговата бивша после целиот скандал со кафето…

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде