БРКОТНИЦА ПРЕД СУД: Саше Политико со серија прашања за Антонио Милошоски

Сопственикот на порталот Мактел, Саше Политико денеска пред судот постави неколку прашања на Милошоски, кој цело време одбегнуваше да одговара.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде