Апел за помош: На малата Ребека и треба нашата помош, да помогнеме!

На малата Ребека и е потребна нашата помош.

Ребека има церебрална парализа и потребни се средства за лекување во странство. Споделете и донирајте!

Броеви за донација:

143126 Телеком

143463 А1

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде