Апасиев: На два доктората, една ОСТАВКА да не се знаело да се напише!

„На два доктората, една ОСТАВКА да не се знаело да се напише“, напиша на својот фејсбук профил пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде