Апасиев до Талат: Го кршиш Деловникот, а тој враќа: „Тргни се од тука“ (Видео во живо)

Апасиев му укажува на Талат дека го крши Деловникот и стои пред него, а тој враќа: „Тргни се од тука“

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде