Ангеловски: Ве сакам, Вие сте моите херои!

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Игор Ангеловски денеска на својот фејсбук профил објави групна фотографија од репрезентацијата после натпреварот против Германија.

Ова на Ангеловски му е прв пост на Фејсбук после големата победа против Германците, а во описот напиша:

„Ве сакам! Ви благодарам за овие незаборавни моменти поминати со Вас. Вие сте моите херои!“

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде