Ако некоја дама сака да се мажи „за Австрија“, еве го принцот, а плус и многу убаво пее

Ако некоја дама сака да се мажи „за Австрија“, еве го принцот, а плус и многу убаво пее.

Браво за песната, ја истера за мерак!

Извор: Мотика.мк

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде